Meist

Paar sõna meist

Omame kogemust puidust toodete valmistamisel juba ligi 10 aastat. Kõik meie töötajad on pühendunud oma ala spetsialistid, kelle terava ning kogenud pilgu all valmivad korraliku viimistlusega tooted. Kõik meie tooted valmivad tellimustööna koostöös tellijaga või tema poolt määratud tööde korraldajaga. Püüame olla paindlikud ning vastutulelikud Teie soovidele ning leida just Teid rahuldav lahendus. Usume, et meie tooted ei valmista rõõmu ainult teile, vaid pakuvad silmailu ja praktilist kasutust ka teie lastelastele.

Tootmisel kasutatavad  seadmed on Itaalia päritolu, kuuluvad tööstuslike masinate klassi ning on hangitud Soomest, tarniate kaudu ettevõtte algaastatel. Ise peame neid  paremuselt üle keskmise puutöömasinateks ning nendel tehtav töö on kvaliteetne. Loomulikult üritame käia ajaga kaasas ning uuendada pidevalt tootmiseks vajalikke seadmeid ja tööriistu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuidas me töötame

1

Soovite tellida näiteks treppi. Hinnaküsimiseks saadate meile emaili:  raepuit@raepuit.ee   või helistate numbrile:  + 372 50 36 495

2

Trepi hinna arvutamiseks vajame järgmisi andmeid:  ava mõõdud – laius ja pikkus, kõrgus põrandast ülemise põrandani, trepi tüüp, viimistlus ja materjal. Lisaks veel kas trepp on varvaslaudadega või ilma ning käsipuud- ühele või mõlemale poole ja piirded.

3

Kui olete saanud hinnapakkumise, mis Teid rahuldab,tuleb meie esindaja, kellega saate arutada teema uuesti läbi ning kes mõõdab kõik veelkord üle, et oleks ikka kindel ja trepp saaks täpne.

Edasi läheb trepp tootmisse ning peale selle valmimist paigaldame trepi teie poolt soovitud ajal.

Trepp on tänapäeva majas oluline arhitektuuriline element, mitte lihtsalt võimalus üles alla liikumiseks. Niisiis peaks arhitekt maja projekteerides arvestama,  et trepile jääks piisavalt ruumi, kuna siis on võimalik saavutada parim võimalik lahendus.

 

Miks tellida just meie käest?

loe lisa