Tooted

Mida me valmistame

Rae Puit OÜ-s tegeleme  täispuittoodete tootmisega. Trepid, käsipuud, siseuksed  ja seinapaneelide on põhiartiklid. Tootmises kasutame  Eestis saadaolevaid puumaterjale  Lisaks valmistame veel puidust köögi- ja elutoamööblit ning Teie soovil köögikappidele eraldi  täispuidust või kõrgkvaliteetsest vineerist uksi  ja sahtleid. Võmalus tellida lõppviimistletud  või viimistlemata tooteid. Ettevõte tagab õigeaegselt ja kvaliteetselt tehtud tööd!

 • Trepid täislahendusena – projektist kuni paigalduseni. L  ja U kujulised ning sirged trepid nii mademiga kui pöördastmetega. Materjalidena kasutame kaske, mändi, saart või tamme. Kliendi soovil ka muud saadaolevat materjali. Võtame vastu igasuguse väljakutse.
 • Käsipuud valmistame vastavalt trepi erpärale ning kliendi soovi ja nägemust arvestades.
 • Seinapaneelid tehakse  samuti täislahendusena, mõõdistamisest kuni paigalduseni, kas ühepoolsed seina vastu või kahepoolsed avatud äärde käsipuu alla.
 • Siseuksed täispuidust, freesitud kilpidega, identsed seinapaneelidega. Materjaliks kasutame saadaolevaid puumaterjale.
 • Köögimööbel puidust. Töötasapinnad kliendi soovil ka laminaadist . Uksed liimpuidust või kõrgkvaliteetsest niiskuskindlast vineerist.
 • Mööbli valmistame täispuidust, saadaolevatest puumaterjalidest
 • Teenusena pakume treppide, uste ja köögimööbli paigaldust ning  transporti.

  Puit loob koju hubase keskkonna

  Puit on üks vanemaid ja traditsioonilisemaid ehitusmaterjale. Ta võib olla teistest materjalidest nii kallim kui odavam. Kõik sõltub valitud lahendustest ja materjalidest. Kõrgekvaliteedilised puit-tooted on investeeringuks sinu ja kogu keskkonna heaolusse. Puit on ainuke taastuv ehitusmaterjal, mille kasutamine säästab keskkonda.

  Puidust toodete valmistamiseks kasutatakse palju vähem energiat kui paljude teiste materjalide puhul ja suur osa kasutatud energiast ei pärine fossiilkütuste põletamisest, vaid saadakse puidujääkide kasutamisest.

  Puit on ka eestlaste iidne ja kõrgelt hinnatud toormaterjal, mis on ühtlasi ka keskkonna-sõbralik ning taastuv, millel on kestev esteetiline ja praktiline väärtus. Puittooted on õigel kasutamisel väga pikaajalised.

  Vaata täiendavalt galeriid

  Siit